LactiSept - spray do jamy ustnej i gardła - NOWOŚĆ NA RYNKU Sprawdź
Szkolenia rozwojowe

Jeśli jeszcze nie korzystasz z nowego benefitu nic straconego. Dołączyć możesz w każdej chwili, ale pamiętaj, że zgłoszenia do 20-go dnia miesiąca będą aktywne już od kolejnego miesiąca, zgłoszenia po 20-tym będą aktywne w ciągu kolejnych miesięcy.

Czym jest Pakiet Multilife? Jest dostępny w dwóch wariantach:

  • Multilife Extra (dostępny dla pracowników ze stażem powyżej 1 roku),
  • Multilife Basic (dostępny dla pracowników ze stażem poniżej 1 roku).

Bez wglądu na rodzaj pakietu-koszt po stronie pracownika to jedyne 9,90 zł miesięcznie (to potrącamy z wynagrodzenia). Pozostała część będzie sfinansowana przez Pracodawcę (poprzez zasilenie kont dodatkową pulą punktów, która będzie pokrywała ten koszt i tylko na ten cel będzie przeznaczona). Koszt pakietu Basic to 9,90 zł.

Jak zamówić pakiet?

Logujemy się na konto w kafeterii MyBenefit. Wchodzimy na zakładkę „Multisport & MultiLife”. Składamy zamówienie na wybrany pakiet (do 20-go dnia miesiąca), pobieramy dokument zgody na potrącenie z wynagrodzenia i odsyłamy do działu kadr. I już od następnego miesiąca cieszymy się możliwością korzystania z pełnego wachlarza możliwości, jakie daje nam Multilife.

Na naszym kanale na Youtube znajdziesz film instruktażowy jak krok po kroku zamówić pakiet Multilife kliknij i zobacz film >>