LactiSept - spray do jamy ustnej i gardła - NOWOŚĆ NA RYNKU Sprawdź

Czym jest MultiProsti i jakie właściwości ma?

MultiProsti to suplement diety dla mężczyzn, który wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu gruczołu krokowego i naturalnej sprawności seksualnej. Preparat zawiera standaryzowane wyciągi roślinne: z owoców boczni piłkowanej (palmy sabalowej), z owoców granatu, z korzenia żeń-szenia, olej z pestek dyni, aminokwas L-argininę oraz cynk, selen i witaminę B6. Substancje zawarte w oleju z pestek dyni i w wyciągu z boczni piłkowanej wspierają prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego oraz wspomagają kontrolę procesu oddawania moczu. Wyciąg z korzenia żeń-szenia wpływa korzystnie na witalność i utrzymywanie sprawności seksualnej. Cynk i selen mają szczególne znaczenie dla męskiej płodności i jakości nasienia (wspierają utrzymanie prawidłowego stężenia testosteronu, wpływają na prawidłową spermatogenezę). Ponadto, cynk i selen są niezbędne dla prawidłowej aktywności wielu enzymów, które chronią komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.

Skład preparatu: olej sojowy (substancja wypełniająca); żelatyna wołowa (składnik otoczki); L-arginina: ekstrakt z owoców palmy sabalowej (Sarenoa repens J.K. Small); glicerol (substancja utrzymująca wilgoć); ekstrakt z owoców granatu (Punica granatum L.); olej z pestek dyni (Cucurbita pepo L.); ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer); tlenek cynku; L-selenometionina; lecytyna sojowa (emulgator); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); tlenki żelaza, koszenila (barwniki).

Ekstrakt z owoców palmy sabalowej wspomagają łagodzić objawy związane z przerostem prostaty, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu moczowo-plciowego. Ekstrakt z owoców granatu wspomaga układ moczowo-płciowy oraz układ odpornościowy. Olej z pestek dyni wspomagają w zaburzeniach funkcjonowania gruczołu krokowego i trudnościach w oddawaniu moczu. L-arginina wspomaga erekcję. Ekstrakt z korzenia żeń-szenia wspomagający organizm w stanach osłabienia fizycznego i psychicznego. Cynk wspomaga utrzymanie prawidłowej płodności i funkcji rozrodczych u mężczyzn. Selen wspomaga prawidłowy przebieg spermatogenezy.

Kiedy zachować szczególną ostrożność stosując MultiProsti?

Niektóre choroby i inne okoliczności mogą stanowić przeciwwskazanie do stosowania lub wskazanie do zmiany dawkowania preparatu.

Zawsze należy zachować ostrożność stosując preparaty, które mogą łagodzić objawy związane z rozrostem gruczołu krokowego. Należy regularnie konsultować się z lekarzem. Ponadto, niezwłoczna konsultacja lekarska jest konieczna w przypadku stwierdzenia obecności krwi w moczu, zakażenia dróg moczowych i w przypadku ostrego zatrzymania moczu w pęcherzu.

Mężczyźni należący do grupy zwiększonego ryzyka wystąpienia chorób prostaty powinni pozostawać pod uważną kontrolą lekarską.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.