LactiSept - spray do jamy ustnej i gardła - NOWOŚĆ NA RYNKU Sprawdź

Czym jest Jasnum Line i jakie ma właściwości?

Jasnum Line to połączenie opatentowanego kompleksu ekstraktów roślinnych Sinetrol Xpur C oraz chromu, które wspiera w kontroli wagi, hamowaniu uczucia głodu i prawidłowym metabolizmie makroskładników. Preparat nie zawiera substancji wypełniających, barwników, konserwantów syntetycznego pochodzenia. Bezpieczeństwo i działanie składników potwierdzone zostało w badaniach naukowych.

Sinetrol Xpur C – opatentowany kompleks ekstraktów roślinnych z owoców pomelo i grejpfruta, z nasion guarany oraz hesperydyny z cytrusów z dodatkiem koncentratu pomarańczowego. Pomaga w kontrolowaniu wagi i hamowaniu uczucia głodu.

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie, przed posiłkiem.

Składniki: Sinetrol Xpur C (ekstrakt z owoców pomelo Citrus grandis; ekstrakt z owoców grejpfruta Citrus paradisi; hesperydyna z owoców Citrus sinensis; ekstrakt z nasion guarany Paullinia cupana standaryzowany na zawartość kofeiny; koncentrat soku pomarańczowego Citrus sinensis); skrobia kukurydziana; hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka); średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe; pikolinian chromu.

Ostrzeżenie: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.

Jasnum line zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (20,8 mg/2 kapsułki); nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.

Jakie właściwości ma ekstrakt z owoców grejpfruta?

Ekstrakt z owoców grejpfruta jest bogaty w składniki odżywcze i związki roślinne, które przynoszą wiele korzyści zdrowotnych. Oto niektóre z głównych właściwości ekstraktu z owoców grejpfruta:

  • Bogactwo witaminy C – Grejpfrut jest znakomitym źródłem witaminy C, która jest silnym przeciwutleniaczem. Witamina C wspiera odporność organizmu, pomaga w walce z infekcjami, wspomaga gojenie się ran oraz poprawia wygląd skóry.
  • Wspomaganie odchudzania – Grejpfrut jest często wymieniany jako owoc, który może pomóc w procesie odchudzania. Ekstrakt z grejpfruta zawiera związki, które mogą wspomagać metabolizm oraz obniżać apetyt, co może przyczynić się do utraty wagi.
  • Właściwości antyoksydacyjne – Związki przeciwutleniające obecne w ekstrakcie z grejpfruta mogą pomagać w ochronie komórek przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki, co może przeciwdziałać procesom starzenia się i zmniejszyć ryzyko wystąpienia wielu chorób przewlekłych.

Należy jednak pamiętać, że ekstrakt z owoców grejpfruta może mieć także pewne interakcje z lekami, dlatego przed jego regularnym stosowaniem zaleca się konsultację z lekarzem, zwłaszcza jeśli osoba przyjmuje jakiekolwiek leki.