LactiSept - spray do jamy ustnej i gardła - NOWOŚĆ NA RYNKU Sprawdź

Chondroityna Complex

Suplement diety Chondroityna Complex Zdrowe Korzyści zawiera kompozycję chlorowodorku glukozaminy i soli chondroityny pozyskiwanych ze skorupiaków oraz witaminę C. Porcja dzienna suplementu diety dostarcza 1293 mg chlorowodorku glukozaminy oraz 600 mg soli sodowej siarczanu chondroityny. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstki.

Produkt wzbogacony został o:

  • Glukozaminę, jest to substancja naturalnie wytwarzana w organizmie człowieka. Syntezowana jest w małych ilościach a zdolność do jej wytwarzania obniża się z wiekiem. Glukozamina wraz z siarczanem chondroityny wchodzą w skład proteoglikanów – materiału budulcowego chrząstki stawowej.
  • Witaminę C, która pomaga w produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki.

Składniki:
Chlorowodorek glukozaminy (ze skorupiaków); sól sodowa siarczanu chondroityny (z chrząstki rekina); żelatyna; kwas L-askorbinowy (witamina C); substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; barwnik: indygotyna.

1 kapsułka zawiera: chlorowodorek glukozaminy 431 mg w tym 360 mg glukozaminy; sól sodowa siarczanu chondroityny 200 mg; witamina C 12 mg (15%*)
*Referencyjne dzienne spożycie witamin (dla osób dorosłych).

Zalecane dzienne spożycie:
1 kapsułka trzy razy dziennie, po posiłku.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. U osób z dolegliwościami żołądka nie stosować na czczo. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, chroniąc przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ważne informacje:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go.

Producent:
Starpharma Sp. z o.o.
ul. Stawki 2, 23 piętro, 00-193 Warszawa