LactiSept - spray do jamy ustnej i gardła - NOWOŚĆ NA RYNKU Sprawdź

Capi Bella A+E – Źródło zdrowej i pięknej skóry

Suplement diety Capi Bella A+E Zdrowe Korzyści przeznaczony jest dla osób dbających o zdrowy wygląd swojej skóry. Zawiera on w swoim składzie 800 µg witaminy A. Pomaga ona zachować zdrową skórę i przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu błon śluzowych, a także bierze udział w procesie specjalizacji komórek. Witamina E chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, czyli przed wolnymi rodnikami, które przyczyniają się do przyspieszenia procesów starzenia. Powyższe składniki wpływają na przebieg istotnych procesów życiowych skóry oraz jej zdrowy wygląd i dobrą kondycję. 

Skład zalecanej porcji dziennej:

Składniki:1 kapsułka*RWS
Witamina A800 µg100 %
Witamina E20 mg166,7 %
RWS – Referencyje Wartości Spożycia

Składniki: olej arachidowy, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, octan-DL-alfa-tokoferylu (witamina E), octan retinylu [witamina A)

Produkt zawiera olej arachidowy i orzeszki ziemne.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Ostrzeżenia: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie należy stosować w przypadku uczulenie (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: w suchym miejscu w temperaturze 15-25°C. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
Curtis Health Caps Spółka S.A.
Wysogotowo, ul. Batorowska 52
62-081 Przeźmierowo